Објавени: ноем. 24 2022 03:25

Se izdava za kratok podolg prestoj

Објавени: ноем. 24 03:25
Прегледи: 482
Stanot se naoga vo nova zgrada vo neposredna blizina na gradskiot pazar Gevgelija. Opremen e so nov nekoristen mebel, inverter klima ured, nova opremena kujna. Stanot raspolaga so predsobje, dnevna soba, spalna i detska soba, kupatilo i terasa. Se naoga na 4ti sprat so lift.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации