Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdavaat apartmani na prizemje vo Gevgelija

8 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Jove 21 септ. 15:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издаваaт Апартмани приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 35/50/100м2
Kомплетно сe опремени со нов мебел,комплетен трпезариски и кујнски прибор и постелнини.Има сопствен паркинг со видео надзор.Греењето е на струја со клима уреди и панелни греалки.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.
Цена: 100/120/130/150/200еур месечно.
Во цената е вклучено кабелска телевизија,интернет и сметки за вода.
Лице за контакт;Јове 070218183
Apartments for rent in Gevgelija 40/50/90 m2, for All are available with livingroom,kitchen and bathroom.The furniture is new withkitchen utensils and and bed linen . Price per month is /120/130/150/200eur.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации