Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva sprat od kuka vo Gevgelija

0 МКД

Се изнајмува од: stan - kuka 27 јан. 14:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Stanot se naoga vo blizina na centarot na gradot, nova kuka kompletno opremena so nov mebel.
tel za kontakt: 078251939
cena po dogovor
stan - kuka
078251939
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации