Објавени: ноем. 24 2022 10:45

Se iznajmuva stan vo Centar na gradot

Објавени: ноем. 24 10:45
Прегледи: 787
Станот е максимално одржуван и опремен. Се наоѓа во центарот веднаш до судот. За греење има опција на парно клима и печка на дрва.
За повеќе информации исконтакктирајте не
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации