Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 41m2 nad Alfa banka vo Gevgelija

Се изнајмува од: CENTAR 04 фев. 13:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava stan od 41 m2 na plostadot vo Gevgelija.
Leaflet
Кон почеток