Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava pod kirija

0 ЕУР

Се изнајмува од: Kamuran 07 септ. 01:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Гостивар
Se izdava satan pod kirija namesten so nov namestaj kupatilo full komplet
Za informacija cena po dogovor
070 251 254
070 678 727
Kamuran
070678727
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации