Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan

0 ЕУР

Се изнајмува од: Kamuran Kaya 07 септ. 01:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Гостивар
Se izdava stan pod kirija full komplet so nov namestaj
Cena po dogovor
Za kontakt
070 678 727.
070 251 254.
Kamuran Kaya
070678727


WhatsApp:
070678727
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации