Објавени: окт. 07 2022 07:06

Se izdava namesten stan vo centarot na Kavadarci

Објавени: окт. 07 07:06
Прегледи: 859
Se iznajmuva kompletno namesten stan vo centar na Kavadarci. Stanot se sostoi od dve spalni sobi, dva toaleti, dnevna soba, kujna, trpezarija i balkon.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации