Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Kavadarci

Се изнајмува од: Stole 14 фев. 12:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Кавадарци
Се издава комплетно наместен стан од 71м2 во Кавадарци, на Бул. Цветан Димов бб, веднаш до училиштето „Гоце Делчев“. Греењето е со панелни радијатори, има две клими (во дневна и спална).
Зградата има лифт и слободен паркинг.
Leaflet
Кон почеток