Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosoben stan

5 500 МКД /месечно

Се изнајмува од: Gose 02 дек. 21:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Кочани
Se izdava dvosoben namesten stan vo prizemje od kuka so poseben vlez
Leaflet
Кон почеток