Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 38m2 vo Kocani

120 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Мирјана 09 фев. 18:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Кочани
Издавам стан во центар во Кочани 120 евра.
Мирјана
070309915
Leaflet
Кон почеток