Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava namesten trosoben stan blisku do EVN Kratovo

0 МКД

Се изнајмува од: Огласувач 31 авг. 21:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Кратово
Се издава наместен трособен стан во близина на EVN Кратово.
Станот има сопствено парно на дрва.
Дневна соба, кујна со трпезарија и две спални соби.
1 купатило и гостински тоалет.
Огласувач
071236677
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации