Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Kumanovo

Се изнајмува од: Boban 24 мај 12:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Куманово
se izdava namesten stan na prizemje so poseben vlez so kablovska I internet masina za perenje I tri kreveti.
Leaflet
Кон почеток