Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan na oktomvriska

Се изнајмува од: Daniela 01 авг. 23:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Куманово
Se izdava trosoben stan na Oktomvriska Revolucija sproti mymarket namesten so dnevna,kujna,dechja,spalna,hodnik,kupatilo i 2 terasi.Stan e na 3ti sprat so pogled na bulevar.Informacii na tel.078/343152 ili na viber 078343152
Daniela
078343152
Leaflet
Кон почеток