Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 62m2 kaj stara crkva

Се изнајмува од: Marjan 04 фев. 21:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Локација
Куманово
Се изнајмува стан под кирија кај стара црква.Станот е нов невселуван, станот е не наместен но по договор може да го средиме.
Leaflet
Кон почеток