Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo Kumanovo

Се изнајмува од: Srbin 17 апр. 16:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Куманово
Se iznajmuva stan na
Ul: Zikica jovanovic spanac br2/11
Cena po dogovor
Za podetalni informacii
078279182
071375111
Leaflet
Кон почеток