Објавени: ноем. 24 2022 12:45

Sprat vo centar na Kumanovo

ЕУР

/ месечно
Објавени: ноем. 24 12:45
Прегледи: 2777
Се изнајмува спрат во куќа во центар на Куманово 86м2 со централно греење на гас, дупла изолација (звучна и топлотна) и двор. Спратот има посебен влез, струјомер, водомер и гасовод. Два големи балкони со поглед во зеленило. Супер поволен за фамилија. Наместен со мебел, машина за перење алишта и целосно опремена кујна.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации