Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartman Fitofiso Vo centarot na Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: Filip Filiposki 02 ноем. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Se iznajmuva na podolg period Apartman vo centarot na Ohrid na ul Dimitar Vlahov vo blizina na postata i starata avtobuska stanica .
Apartmanot so povrsina od 49 metri kvadratni raspolaga so dve sobi spalna soba so tri legla i terasa, dnevna soba so so sofa na razvlekuvanje zasebna kujna hodnik toalet.
Apartmanot e nov skoro renoviran isto taka vo sklop na zgradata ima i kolektiven parking .
Ima moznost za iznajmuvanje na podolg period ili zimskiot period vo period posle 01.10
Filip Filiposki
077888420
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации