Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Apartman na odlicna lokacija vo Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: Borce 21 септ. 15:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Apartman (Stan) Vo nova zgrada na prizemje Top Lokacija ul. Slavej Planina 19 Komplet opremen
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации