Објавени: авг. 07 2021 12:43

Apartman Tiffany Ohrid Apartman Tifani Ohrid

Објавени: авг. 07 12:43
Прегледи: 425
Апартманот се наоѓа во центарот на Охрид за максимум 5 особи! Се наоѓа во нова зграда на 2 кат со лифт!
Поседува, спална соба, дневна соба со трпезариска маса, комплетно опремена кујна, балкон, клима, каб.ТВ, ЛЕД ТВ, DVD Player, интернет, машина за перење алишта, сопствен паркинг итн...Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации