Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartman vo Ohrid

Се изнајмува од: Dime 29 јун. 18:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Se izdava apartman za 5 osobi na ulica Jane Sandanski nasproti amerikano vo sekoja soba imate televizor I klima ured cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток