Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Apartman vo Ohrid

0 ЕУР

Се изнајмува од: twins twins Вчера 18:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Локација
Охрид
Се издава Апартман во центар на Охрид, комплетно опремен, кујна, купатило, клима, француски лежаи не споени единечни креветчиња, интернет, TV - се што е потребно за прекрасен одмор со вашите најмили, во Македонскиот бисер на Балканот.
Повелете: 078206917
twins twins
078206917
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации