Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Apartman vo strog centar na Ohrid so pogled na ezero

1 200 МКД /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Apartmani Fibos Вчера 06:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Se izdava apartman vo strog centar na Ohrid,kompletno opremen,wifi, i parking


*cenite za razlicen period se varijabilni
Apartmani Fibos
 
078800004

Apartmani Fibos

2 Огласи во продавницата
Apartman vo strog centar na Ohrid 1 100 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации