Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartman vo strog centar na Ohrid

20 ЕУР /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Stan vo Ohrid 15 јул. 09:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Stan vo Ohrid

4 Огласи во продавницата

Apartman vo Ohrid Centar 20 ЕУР
Apatman vo centar na Ohrid 1 100 МКД
Apartman vo Ohrid - centar 20 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Апартманoт се наоѓа во строг центар на градот до поштата, на првиот кат e, има лифт, сопствен подземен паркинг, сопствена бања, кујна, балкон, брачен кревет+фотеља (единечен кревет) , ТВ + кабел, интернет, клима уред, Wi-Fi, крпи, фен за коса, пегла, како и за зимски услови имаме дополнително греeње.Цената е прoменлива во зависност од периодот и деновите на престојување

Stan vo Ohrid
Апартманoт се наоѓа во строг центар на градот до поштата, на првиот кат e, има лифт, сопствен подземен паркинг, сопствена бања, кујна, балкон, брачен кревет+фотеља (единечен кревет) , ТВ + кабел, интернет, клима уред, Wi-Fi, крпи, фен за коса, пегла, како и за зимски услови имаме дополнително греeње.
Посетете ја нашата продавница
Partizanska Прикажи на мапата
077499908
Stan vo Ohrid
077499908

Stan vo Ohrid

4 Огласи во продавницата
Apartman vo Ohrid Centar 20 ЕУР
Apatman vo centar na Ohrid 1 100 МКД
Apartman vo Ohrid - centar 20 ЕУР
Кон почеток