Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartmani na Ohridskata carsija

0 МКД

Се изнајмува од: Jovanka Klimoska Денес 13:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Локација
Охрид
Издавам Апартмани во центар во Охрид во блиѕина на плоштадот. Апартманите се наоѓаат точно на Охридската Чаршија и премени со:
• Комплетен мебел
• Фрижидер
• Сопствено копатило
• ТВ
• Wifi
• Кујна и тераса

За повеќе информации јавете се на +38975241477

Se izdavaat Apartmani na kratok ili podolg prestoj, vo centar na Ohrid vo blizina na Plostadot. Apartmanite se naogaat tocno na Ohridskata Carsija opremeni so:

• Kompleten mebel
• Frizider
• Sopstveno Kopatilo
• ТВ
• Wifi
• Kujna i terasa

Za dopolnitelni informacii mozete da me iskontaktirate na: +38975241477
Jovanka Klimoska
+38975241477
Кон почеток