Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Apartmani vo Ohrid

10 ЕУР /дневно

Се изнајмува од: valentina 29 ноем. 00:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Локација
Охрид
Eden apartman se naoga vo strogiot centar na gradot ul. Dimitar Vlahov 17 blizu postata komplet opremen so ,kujna klima ,internet kablovska tel, i se drugo za vasiot odmor da vi bide prijaten

Drugiot apartman se naoga na Slavej Planina br 30 do komercijalna banka zad hotel Tino na samo 100m do ezero isto komplet opremen cenata e 10e po osoba ako e poln kapacitet do 4 osobi za pomal broj na osobi cenata e po dogovor
valentina
 
070730723
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации