Оглас од претпријатие Објавени: септ. 25 2022 02:58

Апартмани за подолгорочен престој во центар на Охрид!

Објавени: септ. 25 02:58
Прегледи: 693
Се изнајмува апартман од 55m² во центарот на Охрид за повеќемесечен период!

Апартманот е со површина од 55м² нов и комплетно наместен. Располага со две спални соби, дневен престој со кујнски простор, купатило и дворно место.
Во цената е вклучен и надоместокот за интернет, вода и ѓубрарина и соларен систем за затоплување на вода.
Како и обезбедено паркинг место.

За подетални информации контактирајте не на телефонскиот број: 071 241 814

AGH Elite Apartments & Studios
Опис на линк

AGH Elite Apartments & Studios Ohrid

Апартмани и соби во центар на Охрид !
Посети ја страната на нашата продавница

ул. Богомилска бр 47 Прикажи на мапата

071241814

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации