Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam nov dvosoben apartman stan centar Ohrid

0 ЕУР

Се изнајмува од: krste 17 ноем. 12:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Apartmanot NANEC se naoga vo strog centar na gradot(sproti hotel Montenegrin i pazarot)Raspolaga so dve dvo krevetni sobi,kompletno namestena kujna,kupatilo,parking,internet kablovska tv...kontakt tel...075-340-450...Lile..
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации