Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam stan vo Ohrid

350 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Beti Mitkova 19 септ. 11:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Se izdava kompletno namesten dvosoben stan ,vo centarot na Ohrid vednas spremen za vseluvanje.Zgadata e nova gradba vednas do opstinata so sopstven parking.
Beti Mitkova
070 231 373
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации