Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam stan vo Ohrid

350 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Beti Mitkova 16 окт. 21:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se iznajmuva kompletno namesten dvosoben stan ,vo centarot na Ohrid,vednas spremen za vseluvanje.Zgradata e nova gradba so sopstven parking i se naoga vednas do zgradata na Opstina Ohrid.
Vo spalnata soba ima dva odvoeni lezaji(moz
at i da se spojat)
Beti Mitkova
070 231 373
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации