Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVI APARTMANI CENTAR SO PARKING VAUCERI NA 2 RATI

1 000 МКД /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ALFA&OMEGA 26 ноем. 09:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ALFA&OMEGA

ALFA&OMEGA

15 Огласи во продавницата

VIKENDICA  SO POGLED NA OH. EZERO 1500 NV 0 МКД
Nivi kaj Aerodrom pat Ohrid Skopje 4 ЕУР
Nevseluvan stan kaj Sante Plus 0 ЕУР
Se nudi rabota odrzuvanje na apartmani 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
ПРОМОЦИЈА 1000 ден од ден за NOVI студио-апартман.
30 дена од 150 еур
ВАУЧЕР мложе да се икористи до два периоди.

Се издаваат седум нови студио апартмани 20-22 м2 блиску до центарот со паркинг. Студијата се трокреветни , три од нив се со можност за четврт дополнителен кревет на расклоп. ЦЕНА 20-35 ЕУР
Во склоп на објектот се издаваат две студио апартмани , реновирани ,со капацитет 2+3 И 2+1, 35 И 25 м2. ЦЕНА 20-50 ЕУР
Сите девет студија се опремени со тераси ,купатила, мини кујни, интернет, кабловска, паркинг .
Во склоп на објектот се наоѓа поголем апартман 65 м2 со две спални соби ,дневна со кујна и трпезарија, тераса и два балкони. 30-80 ЕУР
МОЖНОСТ ЗА МЕСЕЧНИ ЦЕНИ
ALFA&OMEGA
НОВИ АПАРТМАНИ ****DELUX****ЦЕНТАР 300 m od ezero i centar АПАРТМАНИТЕ СЕ ОПРЕМЕНИ СО EXTRA ТЕХНИКА СЕ НОВА СЕГА ОТПАКУВАНА И СЕ ДРУГО ИСТОТАКА Е НОВО. АПАРТМАНИТЕ -ВИ НУДИМЕ ВИКЕНДИЦА НА 1500 М.Н.В. во ГОРНА БЕЛИЦА, СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО,ОХРИД И СТРУГА. ОДДАЛЕЧЕНА ОД ЕЗЕРО 10 КМ АСФАЛТЕН ПАТ.ВИКЕНДИЦАТА РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА, КУЈНА, ТРПЕЗАРИЈА, КАМИН, 2 ТОАЛЕТИ, 3 СПАЛНИ, ТЕРАСА, ДВОР СО ПОГЛЕД, СКАРА, ПАРКИНГ. ВИКЕНДИЦАТА СЕ НАОЃА НА САМИОТ ПАТ 50М ПОСЛЕ ЦРКВАТА. ТЕМПЕРАТУРАТА Е СЕКОГАШ ЗА 10 СТЕПЕНИ ПОНИСКА ОД ОХРИД. ЦЕНАТА Е 50 ЕВРА ЦЕЛА ВИКЕНДИЦА ВО ЛЕТЕН ПЕРИОД , ВО ЗИМА Е ПОВИСОКА ОСОБЕНО ЗА ПРАЗНИЦИ И ДО ДВА ДЕНА
Посетете ја нашата продавница
ulica DAME GRUEV 106 Прикажи на мапата
070212908
https://www.facebook.com/ApartmentsOhridLake
ALFA&OMEGA
070212908
Leaflet
ALFA&OMEGA

ALFA&OMEGA

15 Огласи во продавницата
Termo Pecki 3 000 МКД
СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 50М2 ТУРИСТИЧКА/ДАМЕ 0 МКД
PLAC I NIVA KAJ AERODROMOT 10 ЕУР
VIKENDICA  SO POGLED NA OH. EZERO 1500 NV 0 МКД
Кон почеток