Оглас од претпријатие Објавени: септ. 23 2022 12:30

Novi studia i apartmani so parking vo Centar 1300 ден од Сеп

МКД

/ дневно
Објавени: септ. 23 12:30
Прегледи: 2763
- ПРОМОЦИЈА од 01 СЕПТЕМВРИ вонсезонски 1300 den за апартман од ден 2+1, до три лица за минимум два дена резервација или само за еден ден 1500 денари .
За до 5 дена 1200 денари.
За до 8 дена 1100
За до 30 дена 600-700 денари од ден.
Цената зависи од студио апартман , должина на престој и капацитет.Специјални попусти за неделни цени, за месечни и годишни цени со вклучување на сите трошоци.
9 студија и еден апартман со паркинг.
ЈУЛИ И АВГУСТ и празници СЕЗОНСКИ ЦЕНИ
. Студијата се трокреветни , три од нив се со можност за четврт дополнителен кревет на расклоп.Само во едно студио од 35 м2 може да се сместат до 5 лица. ЦЕНА 14-50 ЕУР во зацисност од должина на престој и број на лица.
Сите девет студија се опремени со тераси ,купатила, мини кујни, интернет, кабловска, паркинг .
Во склоп на објектот се наоѓа поголем апартман 65 м2 со две спални соби ,дневна со кујна и трпезарија, тераса и два балкони. 30-110 ЕУР

МОЖНОСТ ЗА МЕСЕЧНИ ЦЕНИ, ГОдишни Цени
Опис на линк

ALFA&OMEGA

НОВИ АПАРТМАНИ ****DELUX****ЦЕНТАР
             
 300 m od ezero i centar

АПАРТМАНИТЕ СЕ ОПРЕМЕНИ СО EXTRA ТЕХНИКА СЕ НОВА СЕГА ОТПАКУВАНА И СЕ ДРУГО ИСТОТАКА Е НОВО.

 АПАРТМАНИТЕ 


-ВИ НУДИМЕ ВИКЕНДИЦА НА 1500 М.Н.В. во ГОРНА БЕЛИЦА, СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО,ОХРИД И СТРУГА. ОДДАЛЕЧЕНА ОД ЕЗЕРО 10 КМ АСФАЛТЕН ПАТ.ВИКЕНДИЦАТА РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА, КУЈНА, ТРПЕЗАРИЈА, КАМИН, 2 ТОАЛЕТИ, 3 СПАЛНИ, ТЕРАСА, ДВОР СО ПОГЛЕД, СКАРА, ПАРКИНГ. ВИКЕНДИЦАТА СЕ НАОЃА НА САМИОТ ПАТ 50М ПОСЛЕ ЦРКВАТА. ТЕМПЕРАТУРАТА Е СЕКОГАШ ЗА 10 СТЕПЕНИ ПОНИСКА ОД ОХРИД. ЦЕНАТА Е 50 ЕВРА ЦЕЛА ВИКЕНДИЦА ВО ЛЕТЕН ПЕРИОД , ВО ЗИМА Е ПОВИСОКА ОСОБЕНО ЗА ПРАЗНИЦИ И ДО ДВА ДЕНА
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

НОВИ АПАРТМАНИ ****DELUX****ЦЕНТАР
             
 300 m od ezero i centar

АПАРТМАНИТЕ СЕ ОПРЕМЕНИ СО EXTRA ТЕХНИКА СЕ НОВА СЕГА ОТПАКУВАНА И СЕ ДРУГО ИСТОТАКА Е НОВО.

 АПАРТМАНИТЕ 


-ВИ НУДИМЕ ВИКЕНДИЦА НА 1500 М.Н.В. во ГОРНА БЕЛИЦА, СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО,ОХРИД И СТРУГА. ОДДАЛЕЧЕНА ОД ЕЗЕРО 10 КМ АСФАЛТЕН ПАТ.ВИКЕНДИЦАТА РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА, КУЈНА, ТРПЕЗАРИЈА, КАМИН, 2 ТОАЛЕТИ, 3 СПАЛНИ, ТЕРАСА, ДВОР СО ПОГЛЕД, СКАРА, ПАРКИНГ. ВИКЕНДИЦАТА СЕ НАОЃА НА САМИОТ ПАТ 50М ПОСЛЕ ЦРКВАТА. ТЕМПЕРАТУРАТА Е СЕКОГАШ ЗА 10 СТЕПЕНИ ПОНИСКА ОД ОХРИД. ЦЕНАТА Е 50 ЕВРА ЦЕЛА ВИКЕНДИЦА ВО ЛЕТЕН ПЕРИОД , ВО ЗИМА Е ПОВИСОКА ОСОБЕНО ЗА ПРАЗНИЦИ И ДО ДВА ДЕНА

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации