Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Novi studia i apartmani so parking vo Centar

1 000 МКД /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ALFA&OMEGA Вчера 18:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ALFA&OMEGA

ALFA&OMEGA

19 Огласи во продавницата

Apartmani DeLux Centar 1 000 МКД
Nivi kaj Aerodrom pat Ohrid Skopje 4 ЕУР
Sezonska rabota od maj do septemvri odrzuvanje apartmani 0 МКД
Шкафови,  плакари ,ормани 1 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
- ПРОМОЦИЈА од 01.09 од. 1000 den за апартман од ден .Цената зависи од студио апартман , должина на престој и капацитет.
Можност за месечни годишни цени со вклучување на сите трошоци.
9 студија и два апартмани со паркинг.
ЈУЛИ И АВГУСТ СЕЗОНСКИ ЦЕНИ
. Студијата се трокреветни , три од нив се со можност за четврт дополнителен кревет на расклоп.Само во едно студио од 35 м2 може да се сместат до 5 лица. ЦЕНА 14-50 ЕУР во зацисност од должина на престој и број на лица.
Сите девет студија се опремени со тераси ,купатила, мини кујни, интернет, кабловска, паркинг .
Во склоп на објектот се наоѓа поголем апартман 65 м2 со две спални соби ,дневна со кујна и трпезарија, тераса и два балкони. 30-80 ЕУР
Во склоп на вилата има апартман со две простории 50м2 . Приземје југ север. Капацитет 6-7 лица.
МОЖНОСТ ЗА МЕСЕЧНИ ЦЕНИ, ГОдишни Цени
ALFA&OMEGA
НОВИ АПАРТМАНИ ****DELUX****ЦЕНТАР 300 m od ezero i centar АПАРТМАНИТЕ СЕ ОПРЕМЕНИ СО EXTRA ТЕХНИКА СЕ НОВА СЕГА ОТПАКУВАНА И СЕ ДРУГО ИСТОТАКА Е НОВО. АПАРТМАНИТЕ -ВИ НУДИМЕ ВИКЕНДИЦА НА 1500 М.Н.В. во ГОРНА БЕЛИЦА, СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО,ОХРИД И СТРУГА. ОДДАЛЕЧЕНА ОД ЕЗЕРО 10 КМ АСФАЛТЕН ПАТ.ВИКЕНДИЦАТА РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА, КУЈНА, ТРПЕЗАРИЈА, КАМИН, 2 ТОАЛЕТИ, 3 СПАЛНИ, ТЕРАСА, ДВОР СО ПОГЛЕД, СКАРА, ПАРКИНГ. ВИКЕНДИЦАТА СЕ НАОЃА НА САМИОТ ПАТ 50М ПОСЛЕ ЦРКВАТА. ТЕМПЕРАТУРАТА Е СЕКОГАШ ЗА 10 СТЕПЕНИ ПОНИСКА ОД ОХРИД. ЦЕНАТА Е 50 ЕВРА ЦЕЛА ВИКЕНДИЦА ВО ЛЕТЕН ПЕРИОД , ВО ЗИМА Е ПОВИСОКА ОСОБЕНО ЗА ПРАЗНИЦИ И ДО ДВА ДЕНА
Посетете ја нашата продавница
ulica DAME GRUEV 106 Прикажи на мапата
070212908
https://www.facebook.com/ApartmentsOhridLake
ALFA&OMEGA
 
070212908
Leaflet
ALFA&OMEGA

ALFA&OMEGA

19 Огласи во продавницата
Nevseluvan stan kaj Sante Plus 0 ЕУР
Nivi kaj Aerodrom pat Ohrid Skopje 4 ЕУР
Шкафови,  плакари ,ормани 1 МКД
VIKENDICA  SO POGLED NA OH. EZERO 1500 NV 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации