Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ohrid centar iznajmuvanje na apartman Alek

Се изнајмува од: Алек 09 авг. 21:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Се издава луксузен апартман во строг центар на Охрид-43 м2. Апартманот има засебна дневна соба,спална соба, модерно наместена кујна со современи апарати и комплет прибор,бања и балкон. Апартманот е опремен и со машина за миење садови, машина за перење/сушење алишта, LCD телевизор, кабловска телевизија, неограничен WI FI, клима уред, грејни панели за зимски период и се друго што е потребно за гостите.
Се наоѓа на само 2 минути од Охридското езеро и градскиот плоштад.
Видео 360 може да погледнете на следниов линк:
http://www.bilbord.com.mk/?p=60&o=1081.

www:apartmentohrid-alex.com/

Апартманот ќе виде отворен после 1 јули 2020 година!!!
Кон почеток