Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat Apartmani od 52m2 Gjole Lagadin

0 МКД

Се изнајмува од: gjore 14 јул. 22:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
se naogjat na 20m od plazata so pogled kon ejzeroto, opremeni se so: klima,kujna,dnevna,spalna,kablovsk

www.gjoleaprtments.com
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации