Објавени: авг. 27 2015 05:20

SE IZNAJMUVA STAN OD 40m2 ZA TURISTI VO OHRID

Објавени: авг. 27 05:20
Прегледи: 101
СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ЗА ТУРИСТИ КОМПЛЕТ НАМЕСТЕН, ПРИЈАТЕН ЗА ОДМОР ,ЦЕНА 250 ДЕНАРИ ПО ЛИЦЕ ,МАКСИМАЛНО ЧЕТИРИ ЛИЦА, .СТАНОТ СЕ ИЗНАЈМУВА ПРЕКУ ЦЕЛА ГОДИНА ЗА ТУРИСТИ
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации