Објавени: септ. 23 2022 03:44

Prekrasno duplex studio na Ohridskoto ezero

ЕУР

/ дневно
Објавени: септ. 23 03:44
Прегледи: 2144
Se izdava duplex apartman vo naselba Ohridati na 1 min.od ezero,3-4min.do plostad,vednas do Hotel Diplomat.
- Studioto e opremeno so:free WiFi, LCD TV, klima ured ,kompletno opremena kujna ,masina za perenje , fen, tri vidovi na krpi.
- Ima parking.
- Namenet za 2-3 osobi.Ili dvajca vozrasni so dve deca
-Namenet e za izdavanje turisticki vo tekot na celata godina.
- Ne e dozvoleno privatni zabavi.
- Ne e dozvoleno nosenje na milenici.
- Cenata se formira od brojot na nokevanja i brojot na posetiteli.


Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации