Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava apartman od 65m2 centar Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: Riste 13 јул. 21:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Se izdava luksuzen apartman za 4- lica vo centarot na Ohrid do hotel Palace na 50 m od ezero. Opremen e so Klima, Tv DVD, opremena kujna i 10 m Terasa So pogled na ezero i planinata Galicica...Sloboden e .... rezerviratje.
cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации