Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava apartman so pogled na ezero vo Ohrid

0 МКД

Се изнајмува од: Apartmani bosfor 24 септ. 14:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
💥Se izdava apartman vo strog centar nasproti hotel Reviera so pogled na ezero💥.Raspolaga so dve odvoeni sobi,dnevna so kujna,posebna spalna soba,terasa so prekrasen pogled,Tv-wi-fi klima,fen,parking.tel.076460112
Apartmani bosfor
076460112
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации