Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA APARTMAN VO OHRID

0 МКД

Се изнајмува од: Ivica 19 јун. 22:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Apartmanot e prisposobliv za 4 lica.
Kujna prisposobena za gotvenje.
Se naogja na ul.Sirma Vojvoda, mirna naselba,25 minuti oddalechenost od centarot Na gradot.

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации