Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA EKSKLUZIVEN STAN OD 50m2 VO OHRID

0 МКД

Се изнајмува од: Goca 04 авг. 09:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Stanot se naoga vo nova zgrada na prekrasna mestopolozba kade ke si najdete sopstven mir, nekolku stotini metri do ezero , vo blizina na Biljanini izvori.
Raspolaga so : golema dnevna so kujna(bujoto), spalna , banja , terasa, Klima ured,masina za perenje , domasno kino sony -LCD-32''. Besplaten bezicen internet, kablovska ,. dvd , vgraden frizider , sporet , spusten plafon .
Vo stanot se e novo od namestaj do aparati .
So lift na 2-sprat. Ubavata strana so sopsteven obezbeden parking.
Mozete da zakazete...Prijaten odmor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации