Објавени: јун. 13 2022 01:06

Se izdava stan do hotel Palas

ЕУР

/ месечно
Објавени: јун. 13 01:06
Прегледи: 884
Апартманот е на 5 кат, со поглед на Биљанини извори. Убаво наместен, за 2 особи. Се издава на месечно ниво или за цело лето.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации