Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 50m2 vo Ohrid

Се изнајмува од: Бешо 12 дек. 13:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава-изнајмува стан од 50 м2 погоден за студенти- средношколци и семејства за подолг временски период. Станот располага со две соби, тераса,плус опремен со кујна и целосно опремен санитарен чвор. Дополнителното опремување може да се направи по договор. Покрај тоа станот располага и со соодветен-обезбеден паркинг простор. Се наоѓа на 5 минути од главната меѓуградска автобуска станица и 10 минути од центарот на Охрид.

Објектот во чии рамки се наоѓа станот на втор спрат, се наоѓа на улица адреса: Марко Нестороски 92 - Охрид.

Цена на изјајмување- под гоговор

Контакт: 076-687-446 и 075-619-756 (Бешо)
Бешо
076687446
Leaflet
Кон почеток