Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava stan vo Centar do Ohridska banka za turisti

0 МКД

Се изнајмува од: borce Денес 20:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид

Se izdava dvosoben stan vo centarot na Ohrid.Stanot se naogja vednas do ohridska banka do pazarot nova gradba ima lift,parking,nov namestaj,klima ured,masina za perenje,kablovskaTV,Wifi.Kapacitet 2,3 4, 4+1 osobi.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации