Објавени: септ. 23 2022 04:40

SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA OHRID

Објавени: септ. 23 04:40
Прегледи: 84
Se izdava stan vi centarot na Ohrid vednash do Hotel Montenegro na ul.Turistichka nasproti gradskiot pazar. Stanot e vo odlichna sostojba
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации