Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava stan vo Ohrid na podolg vremenski period

0 МКД

Се изнајмува од: Гордана 15 септ. 12:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Се издава комплетно опремен и луксузно уреден стан со површина од 55 м2 за подолг период. Станот располага со 1 дневна соба, 1 спална соба, кујна со трпезарија, 1 тоалет, 1 остава, 1 балкон и мал ходник(предсобје).Станот се наоѓа на улица Асном-9 во новата зграда до Тамаро маркет.
Гордана
+38977588260
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации