Објавени: јул. 01 2022 12:15

Se izdava stan vo Ohrid

Објавени: јул. 01 12:15
Прегледи: 264
Се издава двособен стан на добра локација со капацитет до 5 особи. Цена по договор.
Тел. за контакт: 072 642 670
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации