Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN ZA TURISTI VO OHRID

0 МКД

Се изнајмува од: Мирко Деспотоски 13 јан. 23:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА ТУРИСТИ ВО ЦЕНТАР НА ОХРИД.
Цена по договор
Мирко Деспотоски
071/638-507, 071/841-425
Leaflet
Кон почеток