Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan za turisti

30 ЕУР /дневно

Се изнајмува од: Dragan 17 јан. 11:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Se izdava stan za turisti, kompletno renoviran. Ima kablovska televizija, internet, klima, kako i sopstven parking. Stanot e na prv kat, ima terasa i komletno opremena kujna. Raspolaga so dve sobi odnosno 5 lezai. Stanot se naoga vo blizina na nokniot klub Arena na 500m od kejot.
Leaflet
Кон почеток