Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN

400 МКД /месечно

Се изнајмува од: Mirko Вчера 22:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР НА ОХРИД ЗА ТУРИСТИ ( каблоска телевизија, Wi-Fi)
Leaflet
Кон почеток